کمپانی BD به عنوان یکی از رهبران جهانی در زمینه تامین نیاز صنعت دارو شناخته شده است که سیستم‌های دارورسانی تزریقی آن از طراحی خلاقانه، کیفیت بالا و الزامات بالینی مناسب برخوردار بوده و در عین حال قابلیت سفارشی‌سازی نیز دارد.

سبد محصولات شرکت BD، شامل طیف گسترده‌ای از محصولات از جمله سرنگ‌های آماده تزریق، سیستم‌های تزریق خودکار و سیستم محافظ در حین تزریق می‌باشد. طراحی این محصولات با هدف محافظت، بسته‌بندی و دارورسانی مناسب شکل گرفته تا ایمنی بیماران و جامعه سلامت را به حداکثر برسد.

ادامه مطلب لیست محصولات

کمپانی CSL Behring یک شرکت پیشرو جهانی در زمینه بیوتکنولوژی است که با تعهد نسبت به نجات جان انسان‌ها قدم بر می‌دارد. این کمپانی با تمرکز بر پاسخگویی به نیاز بیماران با استفاده از آخرین تکنولوژی، در زمینه کشف، توسعه و ارائه درمان‌های نوآورانه‌ برای بیماری‌های ایمونولوژی، هماتولوژی، قلب و عروق و متابولیکی، تنفسی و پیوند، فعالیت می‌کند.

ادامه مطلب لیست محصولات

کمپانی CSL Seqirus با الهام از عبارت “تامین سلامت برای همه ما”، حفاظت از سلامت عمومی را در بطن خود جای داده است. این نشان دهنده تعهد شرکت مادر، CSL، است که در سال 1916 برای نجات جان انسان‌ها و محافظت از سلامت مردم تاسیس شده است.

CSL Seqirus، به عنوان یک کمپانی پیشرو جهانی در محفاظت در برابر آنفولانزا، یکی از گسترده‌ترین مجموعه واکسن‌های آنفولانزا را در جهان دارد.

ادامه مطلب لیست محصولات

کمپانی .Serum Institute of India Pvt. Ltd در حال حاضر از نظر تعداد دوزهای تولیدی و فروش جهانی (بیش از 1.5 میلیارد دوز) بزرگترین تولیدکننده واکسن در جهان می‌باشد. محصولاتی چون واکسن فلج اطفال، دیفتری، کزاز، سیاه سرفه، هموفیلوس آنفلوانزا نوع BCG ،b، هپاتیت B، سرخک، اوریون، سرخجه و همچنین واکسن‌های پنوموکوک و کووید-19 توسط این شرکت تولید می‌شود و تخمین زده می‌شود که حدود 65 درصد از کودکان جهان، حداقل یکی از واکسن‌های کمپانی Serum Institute of India را دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب لیست محصولات